Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

"Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku. Nie ma dzieci – są ludzie.” Janusz Korczak.
Piękne i mądre słowa.
W Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka rozmawialiśmy z naszymi przedszkolakami o ich prawach. Dzieci przedstawiły je w formie rysunków. Edukacja O PRAWACH pozwala wyposażyć dzieci w potrzebne umiejętności, tj: współdziałanie, właściwą komunikację, umiejętność słuchania innych osób, wyrażania swojego zdania. Dzieci uczą się, że bardzo ważne oprócz swoich praw są prawa innych osób.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem