Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Aktualności

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Miś to ukochana maskotka,najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Można go przytulić, szepnąć mu do uszka o czymś ważnym.Dlatego dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi misiami.
Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże. Wszystkie były śliczne i milutkie.
W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele niespodzianek i wspaniałych zabaw. Dzieci poznały historię powstania tego święta,z ilustracji dowiedziały się,jakimi misiami bawiły się dzieci wiele lat temu. Dzieci chętnie uczestniczyły też w zajęciach plastycznych i ruchowych. Dziecięcej radości nie było końca.Wspólne zabawy z misiami ,relaksik,wyzwoliły wiele radości,nauczyły zgodnego współdziałania w grupie,dbania o pluszowych ulubieńców i odkładania ich na wyznaczone miejsce  po skończonej zabawie.
 Dzieci były szczęśliwe, że mogły pokazać przyniesione pluszaki  swoim koleżankom i kolegom z grupy.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem