Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Aktualności

22 listopada obchodzimy "Dzień Kredki"

„Kolorowe kredki w pudełeczku noszę..."
22 listopada obchodzimy"Dzień Kredki" . Rysowanie to wielka frajda i ważny trening dla dziecka. Do tego uczy twórczego myślenia. Za pomocą kredki najmłodsi mogą wyrazić to, co myślą, czują i o czym marzą.
Z tej okazji odbywały się zabawy z kredkami w roli głównej. Przedszkolaki brały udział w zabawach muzyczno - ruchowych przy piosenkach. Dzieci poznały rodzaje kredek, tworzyły zbiory kredek według kryterium koloru, kształtu, wielkości. Wszystkie dzieci z dużym zaangażowaniem współpracowały w rysowaniu kolorowych prac. 
Przedszkolaki aktywnie brały udział we wszystkich zabawach. Ten wesoły "Dzień Kredki" uważamy za udany.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem