Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Aktualności

„Misie” i „Krasnale” na koncercie Pana Sprężynki

„Misie” i „Krasnale” na koncercie Pana Sprężynki
 
12 grudnia 4-latki „Misie” i 4-latki „Krasnale” wybrały się na koncert Pana Sprężynki i zespołu Bąbel Ziombel, który nosił tytuł „Święty Mikołaj w tarapatach”. Było to wyjątkowe wydarzenie, które połączyło wspaniałą muzykę, uśmiech i wyzwoliło pozytywną energię u dzieci.
Święty Mikołaj miał nie lada problem, bowiem stracił głos – a kto mu pomógł go odzyskać? Oczywiście wszyscy milusińscy obecni na koncercie!
W czasie koncertu dzieci zostały wprowadzone w ciepłą i magiczną atmosferę Bożego Narodzenia, przez samego Świętego Mikołaja. Świetna muzyka, stroje i piękna dekoracja – dodatkowo gra świateł – wpłynęły na niezapomnianą zabawę. Dzieci śpiewały, tańczyły, skakały, a gdy koncert dobiegł końca czekało na nie spotkanie z Mikołajem. Listy doręczone! Z uśmiechem na twarzy wracaliśmy do przedszkola.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem