Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Aktualności

XVIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2024”

Dnia 5 stycznia 2024 r. w Sali Białej odbył się XVIII Przedszkolny Festiwal Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świąteczno-Noworocznych „Szła Kolęda 2024”, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach oraz Miejskie Przedszkole nr 15 w Siedlcach.
Dzieci z publicznych i niepublicznych przedszkoli w Siedlcach zaśpiewały piosenki tematycznie związane ze świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem. W konkursie udział wzięło 120 uczestników, z 38 podmiotów wykonawczych. Celem festiwalu jest: pomoc utalentowanym dzieciom w wieku przedszkolnym w rozwijaniu zainteresowań artystycznych, rozwijanie umiejętności śpiewania solowego i zespołowego, pogłębianie wiedzy o tradycjach i zwyczajach obecnych w naszej kulturze narodowej, integracja środowiska i wymiana doświadczeń, konfrontacje dorobku młodych artystów. W festiwalowych przesłuchaniach konkursowych Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach reprezentowały 2 podmioty wykonawcze:
5 – latki Biedronki : Jaś Solczak
5 – latki Smerfy: Antoś Zbieć, Kacper Zając, Amelka Kulczak, Karolinka Bielecka oraz Oskar Głuchowski
Komisja oceniająca prezentacje konkursowe wyłoniła laureatów. Miło na poinformować, że Jaś Solczak wystąpi w gronie laureatów w Koncercie Galowym 11 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 w Sali Białej MOK. Gratulujemy wszystkim dzieciom wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów!
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem