Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Warsztaty prowadzone przez ZUO Siedlce

Warsztaty ZUO 27 stycznia w naszym przedszkolu odbyły sie warsztaty ZUO. Przyszła do nas pani, która pracuje w Zakładzie Utylizacji Odpadów i opowiedziała dzieciom wiele ciekawych rzeczy na temat śmieci ich segregacji i ponownego wykorzystania. Przedszkolaki słuchały z wielkim zaciekawieniem, poźniej same segregowały śmieci do odpowiednich pojemników. Nikt się nie pomylił! Nasze przedszkolaki wiedzą już dużo o ochronie środowiska i recyklingu. Na koniec dostały magnesy na lodówkę, w które mogą wkleić swoje zdjęcie

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem