Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Bal karnawałowy w naszym przedszkolu

„Jest księżniczka i pajacyk, kotek, strażak i policjant. Wszyscy tańczą i śpiewają , do wspólnej zabawy na balu zapraszają …” 06 lutego odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy. Na ten szczególny moment czekały wszystkie przedszkolaki – w tym dniu bowiem mogliśmy zmienić się w ulubioną przez nas postać. Również panie zaskakiwały pomysłowością i humorem w wyborze swoich strojów. Nic więc dziwnego, że od samego rana panowała radosna atmosfera – było wesoło i kolorowo. W przepięknie udekorowanej sali balowej najpierw zabawę rozpoczęły młodsze przedszkolaki, po nich sala przedszkolna stała się parkietem do tańca dla grup starszych – przy znanych przebojach wszyscy doskonale się bawili. Była zabawa w kółeczkach, pociągi a także indywidualne pokazy umiejętności tanecznych i wokalnych. Wspólnie tańczyliśmy wszystkim znane „Kaczuszki” oraz „Czekoladę”. Nasi milusińscy – i młodsi, i starsi – pokazali, iż znają wszystkie aktualne hity muzyczne – nie tylko doskonale się przy nich bawiąc, ale również śpiewając ich treści. Dla niektórych przedszkolaków było to dodatkowe przeżycie. Nie obyło się też bez zabawy z bańkami mydlanymi – bo któż z nas nie lubi zabawy „Bańkę łap”. Na koniec, aby tradycji stało się zadość i każdy był w centrum uwagi, odbyła się prezentacja poszczególnych strojów – były królewny, księżniczki, służby mundurowe, super bohaterowie, nasze milusińskie zwierzątka... Jednak nawet taka impreza kiedyś musi się zakończyć. Aby dobry nastrój nas nie opuszczał, czekały w salach słodkie przyjęcia. A dla tych, którzy mieli jeszcze zapał i siły – radosna muzyka do tańca. Tego dnia każdy poczuł się, jakby był w bajkowej krainie.

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem