Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Dzień kropki

„DZIEŃ KROPKI w naszym przedszkolu”
 
„A od kropki wszystko się zaczyna… rysowanie, malowanie – nasze twórcze działanie”. Wie o tym każdy przedszkolak – mały i duży. W każdym małym dziecku drzemią talenty, które wspólnie w przedszkolu odkrywamy i wiemy, że dużo potrafimy i umiemy. To właśnie „Dzień kropki” przypomina nam o tym, że każdy nasz przedszkolak ma mocne strony, które dostrzegamy i w przedszkolu rozwijamy. A były w tym dniu przeróżne działania – starsze grupy rozpoczynały zabawy od tekstu książki „Kropka” P. H. Reynoldsa. W każdej grupie było mnóstwo aktywności: zabawy ruchowe przeplatały się z matematycznymi, taneczne z plastycznymi… . Jak na przedszkolaki przystało – dużo twórczo działaliśmy – bo to lubimy najbardziej. Przy muzyce też talenty swoje odkrywaliśmy (było tanecznie i kolorowo). Na koniec dnia nasze przedszkolaki otrzymały medale i dyplomy, które pozostaną pamiątką „Dnia kropki” - dnia pełnego wrażeń, aktywności i twórczego działania
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem