Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Dzień Przedszkolaka 2022

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
            „Nasze Przedszkole to jedna rodzina…”- zgodnie ze słowami tej piosenki obchodziliśmy w tym roku święto naszych Kochanych Przedszkolaków.
            20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 13 września 2013 roku, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej. Pierwszy Dzień Przedszkolaka odbył się już w 2010 roku z inicjatywy dyrektorów łódzkich przedszkoli. Przyjęto wówczas także myśl przewodnią projektu: „Zabawa, radość, edukacja”.
         Z tej okazji, w naszym przedszkolu zorganizowałyśmy różne atrakcje dla dzieci, konkursy, gry i zabawy sportowe. Punktem obowiązkowym obchodów było odśpiewanie hymnu w grupach. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to znakomita okazja do zabawy dla wszystkich przedszkolaków.  W tym dniu było bardzo wesoło. W całym przedszkolu rozbrzmiewała muzyka i wesoły gwar dzieci.
        Nasze przedszkolaki wzięły udział w wyzwaniu i wspólnie stworzyły drzewko Przedszkolaków, w holu przedszkola rozbrzmiała również nasza przedszkolna orkiestra, która zaśpiewała i zagrała do piosenki „Dziecięce marzenia”. Wszystkie przedszkolaki wspaniale się bawiły.
Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,
aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,
każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Niech Wasze marzenia się spełniają !!!
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem