Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

ZBIÓRKA KARMY SUCHEJ I MOKREJ DLA PSÓW I KOTÓW

DYREKTOR ORAZ PRACOWNICY MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 25 W SIEDLCACH SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE KARMY SUCHEJ I MOKREJ DLA PSÓW I KOTÓW CZAS TRWANIA AKCJI 20.10-30.11.2022 R.

Zima to szczególnie trudny czas dla kotów, utrudnione jest polowanie na gryzonie, brakuje dostępu do wody pitnej i ciepłego schronienia. Koty to bardzo pożyteczne zwierzęta, są elementem naszego miejskiego ekosystemu. Zapobiegają rozprzestrzenianiu się gryzoni, które mogą przenosić groźne choroby. Pamiętaj! Chroniąc koty, chronisz siebie! Zebraną karmę przekażemy osobom, które zajmują się opieką nad wolnożyjącymi kotami. Nie zapominamy również o pieskach żyjących w schronisku. Również dla nich poprosimy o karmę suchą i mokrą, którą przekażemy do najbliższego schroniska.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI I RODZICÓW DO UDZIAŁU W AKCJI „DOBRO WRACA”

KOORDYNATORZY AKCJI: ANNA MOSKWIAK (nauczyciel grupy „Smerfy”) ELŻBIETA KOBYLIŃSKA (nauczyciel grupy „Sówki”)

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem