Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

11 Listopada - Święto Odzyskania Niepodległości przez Polskę

11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości w naszym przedszkolu

 

10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości, w naszym przedszkolu zrobiło się odświętnie i patriotycznie. Wszystkie przedszkolaki – i maluszki, i starszaki – założyły w tym dniu stroje w kolorach naszych barw narodowych, w całym przedszkolu zrobiło się biało-czerwono. Dodatkowo każda grupa przygotowała różne rekwizyty nawiązujące do święta: były kotyliony, chorągiewki, biało-czerwone kwiaty… Tuż przed godziną 11 zebraliśmy się całym przedszkolem, aby włączyć się, jak co roku, do akcji „Szkoła do hymnu” - serca się radowały, gdy nasze przedszkolaki z takim przejęciem hymn śpiewały. Dla uświetnienia tego dnia, 4-latki „Biedronki” i 5-latki „Sówki” przygotowały piosenki patriotyczne: „Gramy dla Polski” i „Niepodległy kraj”. Każda grupa, po krótkiej lekcji historii, świętowała dalej ten dzień – młodsze dzieci zaznaczając swoją obecność na Placu Wolności, natomiast grupy starsze wzięły udział w happeningu pt. „Patriotyczny ogród”, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Siedlcach, przygotowując biało-czerwone kwiaty.

Tak, już od najmłodszych lat, uczymy się być Polakami i małymi patriotami!

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=IfazK--0pDk

Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem