Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

,, PASJA ’’ - Smerfy i Biedronki na WYSTAWIE FOTOGRAFICZNEJ PAULINY KAROLEWSKIEJ w UPH

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA PAULINY KAROLEWSKIEJ – STUDENTKI UNIWERSYTETU PRZYRODNIOCZO-HUMANISTYCZNEGO W SIEDLCACH

,, PASJA ’’

 

                Bardzo miłym akcentem zakończenia tego tygodnia była wizyta Przedszkolaków z grupy ,,Smerfy’’ i ,,Biedronki’’ na wystawie fotograficznej pt: ,,Pasja’’, zorganizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Sympatyków Zwierząt, na Wydziale Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach. Autorami wspaniałych fotografii i rysunków są: Martyna Miatkowska, Paulina Karolewska, Karolina Chojnacka, Hanna Nasiłowska.

                Jak mówi jedna z autorek prac Paulina Karolewska, fotografia jest moją rozrywką, formą relaksu i przede wszystkim pięknym sposobem na wyrażenie emocji. Uwielbiam fotografować zwierzęta, a najbardziej moje kochane psy, które również są zarówno moją pasją i miłością.

 Przedszkolaki z wielką radością i zaciekawieniem oglądały fotografie czteronożnych pupili.

                 Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. A przyjaciel to istota, która będzie z nami na dobre i na złe. Nieważne jakimi jesteśmy ludźmi, jaki mamy kolor skóry, wiek, sytuację finansową, gdzie mieszkamy, co lubimy robić. On przy nas będzie zawsze. Psy są świetnymi towarzyszami, niezależnie od tego, czy chodzimy z nimi na spacery, przytulamy się na kanapie, czy bawimy w aportowanie, dzięki czemu jesteś szczęśliwszy i zdrowszy. Są zabawne, podnoszą na duchu i czasami wydaje się, że rozumieją nas w sposób, w jaki żaden inny człowiek nie może. Nauka wciąż udowadnia, że ​​zwierzęta w naszym życiu oferują nam znacznie więcej niż tylko towarzystwo.

Dziękujemy w imieniu dzieci naszym.

Życzymy dalszych sukcesów

 

Opracowała: A.Magryta

 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem