Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Teatrzyk w wykonaniu aktorów z Białegostoku "Zuzia w krainie dobroci'

„Zuzia w Krainie Dobroci” Teatr Magik w naszym przedszkolu

 

25 października nasze przedszkole odwiedzili aktorzy Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku. Zaprezentowali przedstawienie pt. „”Zuzia w Krainie Dobroci”, w którym dzieci śledziły losy głównej bohaterki – niestety, dziewczynka nie była wzorem do naśladowania. Zuzia zachowywała się niegrzecznie wobec bliskich i zwierząt, za co dostała od chrzestnej wróżki ośle uszy. Teraz nie pozostało jej nic innego, jak odnaleźć Krainę Dobroci, gdzie może pozbyć się uszu. I tak razem z dziećmi wędruje, spotykają ją liczne przygody. Dzięki nim Zuzia zaczyna rozumieć, że warto jest pomagać innym – być po prostu dobrym, miłym, uczynnym i grzecznym.

Przedstawienie bardzo się dzieciom podobało, a najbardziej nowe oblicze Zuzi, którą warto naśladować!

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem