Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Spotkanie z garncarzem

Spotkanie z garncarzem
 Dnia 02.12.2022 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty garncarskie. Celem zajęć było m.in. przybliżenie historii garncarstwa, jednego z najstarszych rzemiosł świata, pokazanie trudnej pracy naszych przodków, praca manualna. Prowadzący Pan Krystian Nowak  zaprezentował koło garncarskie oraz wyroby, które dzięki niemu powstają. Każdy z naszych przedszkolaków miał okazję pobawić się gliną i wykonać własnoręcznie miseczkę.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem