Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Mikołajki w przedszkolu

MIKOŁAJKI W PRZEDSZKOLU
"6 grudnia jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie."
6 grudnia nasze Przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą brodę i dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko Święty Mikołaj. Pomimo braku śniegu, jak co roku przybył na czas. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki i recytowały wierszyki. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie. Mikołaju, dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem