Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

SPOTKANIE Z MAŁGORZATĄ REK - AUTORKĄ I ILUSTRATORKĄ KSIĄŻECZEK DLA DZIECI

SPOTKANIE Z MAŁGORZATĄ REK - AUTORKĄ I ILUSTRATORKĄ KSIĄŻECZEK DLA DZIECI
We wtorek 20 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu autorkę książek dla dzieci ("Kalina i zaczarowana nić"). Podczas spotkania autorka przybliżyła naszym przedszkolakom w jaki sposób powstają ilustracje w książce. Dowiedziały się na czym polega praca ilustratora oraz odkryły, że ilustracje do książek można rysować kredkami, malować farbami. Pani Małgorzata opowiadała, czym jest wyobraźnia i jak się nią posługiwać, opowiadała o swojej pracy, pokazywała nam swoje prace i czytała bajki. Pani Małgosia bawiła się również z dziećmi w kalambury,gdzie dzieci odgadywały rysowane przez nią bajki.
Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie REK za wizytę w naszym przedszkolu.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem