Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

„Hej kolęda, kolęda”

„Hej kolęda, kolęda”
W poniedziałek 19 grudnia 2022 r., w niezwykłej atmosferze, scenerii świątecznych dekoracji i uśmiechniętych dzieci, przybyłych rodziców, Pani Dyrektor i wszystkich pracowników przedszkola odbyła się niezwykła uroczystość. Było to wspólne kolędowanie, składanie wzajemne życzeń i obdarowywanie rodziców prezentami przygotowanymi przez ich pociechy.
Dzieci w tym dniu przygotowały świąteczny program artystyczny. Składały zaproszonym gościom życzenia jasełkowe, zaprezentowały tradycyjne kolędy np. "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Przybieżeli do Betlejem", „Cicha noc” i wiele innych. Cała uroczystość przebiegała w rodzinnej atmosferze, a odświętne stroje wszystkich podkreślały rangę tego dnia.
Tego typu spotkania, podniosłe chwile niosą zawsze ze sobą radość i uśmiech dziecka, wprowadzają w świąteczny nastrój, pomagają w integracji dzieci z rodzicami, wzmacniają bliskie i serdeczne relacje rodzinne. Wspólnie spędzony czas był okazją do poszanowania i podtrzymania polskiej tradycji i obyczajów związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, podczas których dzieci doświadczyły wielu przeżyć i emocji, które na długo pozostaną wszystkim w pamięci.
Drodzy Rodzice serdecznie Wam dziękujemy za udział w tym wyjątkowym spotkaniu, a małym aktorom należą się pochwały za pełnione role, występy świąteczne, umiejętność działania w grupie.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem