Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

„Żabki” i „Smerfy” na scenie w Centrum Kultury i Sztuki podczas "Integracyjnego Koncertu Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy"

„Żabki” i „Smerfy” na scenie w Centrum Kultury i Sztuki 
podczas "Integracyjnego Koncertu Kolęd i Pastorałek "Kolęda łączy"
 
        18 stycznia odbyła się kolejna już edycja Integracyjnego Koncertu Kolęd i Pastorałek „Kolęda łączy” organizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno - wychowawczy w Stoku Lackim. Wydarzenie honorowym patronatem objął starosta siedlecki Karol Tchórzewski, którego reprezentowała Małgorzata Cepek wicestarosta. W koncercie wzięło udział dwadzieścia zespołów. Wydarzenie odbyło się w Centrum Kultury i Sztuki, gdzie licznie zgromadzona publiczność podziwiała barwne, wprowadzające świąteczny, radosny nastrój występy artystów. 
        Nasze wspaniałe przedszkolaki zaprezentowały pastorałki: „Od serca do ucha” cudny występ w wykonaniu „Żabek” oraz  pastorałkę „Nie płacz Jezu”, którą śpiewały i podczas której tańczyły „Smerfy”.
        Występy przedszkolaków zostały nagrodzone wielkimi brawami, czuły się one doskonale na scenie i na pewno to powtórzą.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem