Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
 
 
„Dziś życzenia dla babci i dziadka składa wnuków gromadka”… takie słowa można było usłyszeć w naszym przedszkolu w dniach  18.01 – 20.01. Były to dni pełne wzruszeń i radości dla wszystkich świętujących 21.01 oraz 22.01, czyli naszych kochanych Babć i Dziadków. 
Dni poprzedzające te ważne wydarzenia, obfitowały w liczne próby uroczystości oraz w pracę nad prezentami dla dziadków. 
Każda grupa w wyznaczonym dniu oczekiwała wspaniałych gości, którzy licznie przybywali do przedszkola na zaproszenie swoich wnucząt.
Przedszkolaki przygotowały wspaniałe wiersze, piosenki i tańce. Prawdziwą radość, wnukom jak i dziadkom, sprawiła możliwość wspólnego tańca i zabawy. Kończąc przedstawienia, przedszkolaki składały życzenia, licznie zgromadzonej widowni oraz rozdawały przygotowane prezenty.
Dziadkowie ze wzruszeniem, nagradzali występy swoich wnucząt,gromkimi brawami. To były naprawdę wyjątkowe dni- wypełnione miłością, uśmiechem i dumą.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem