Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

Bal Karnawałowy 2023

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU
 
      Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych.  Jak co roku w karnawale w Naszym Przedszkolu odbył się długo oczekiwany przez dzieci „Bal Karnawałowy”. W dniu 26 stycznia przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY BAJEK. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek,  kotków, piratów czy policjantów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Królewna Śnieżka, Biedronka, Elza, Chesse i wiele innych.
       Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki, były też zabawy i ciekawe konkurencje sportowe.
     Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie.
    Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem zorganizowanego balu.
    Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.
    Kolejny bal już za rok.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem