Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
Super nic dodać nic ująć. Cudowne 4 lata spędzone w tym miejscu. Pozdrowienia dla p. Dyrektor, całej kadry pedagogicznej... Martyna
Serdecznie pozdrawiam panie z grona nauczycieli ktorych znam osobiscie.Zycze duzo zdrowia i milej pracy w tym pieknym i znanym... Skora
Jadłospis na obecny tydzien jest nieaktualny ;) nie ma gdzie indziej tego zgłosć to piszemy do księgi gości... roor
więcej / dodaj wpis

Przedszkole

IX Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków "Sprintem do maratonu"

To już dziewiąta edycja akcji promującej zdrowie i dziewiąty udział naszego przedszkola w tym wydarzeniu. Tym razem na początku maja wszystkie przedszkolaki zamieniły się w małych sportowców, żeby pokazać dorosłym, że każdy mały krok zbliża nas do wielkich celów. Celem wydarzenia "Sprintem do maratonu" było wspólne pokonanie dystansu maratonowego. Czy nam się udało??? Oczywiście!!! 
Skorzystaliśmy z pomocy zawodników Pogoni Siedlce, którzy pomogli nam w rozgrzewce, która pod czujnym okiem fachowców przebiegła sprawnie i zapobiegła ewentualnym kontuzjom.

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem