Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2005/2006

Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.

W naszym przedszkolu się zawsze coś dzieje. Teraz personel dla zabawy i bliższego poznania zorganizował spotkanie w sobotę dla wszystkich mieszkańców Siedlec, a szczególnie dla najbliższej okolicy. Cieszyłyśmy się, że frekwencja dopisał , a pogoda szkoda słów... jak na zamówienie.
W miesiącu wrześniu odbył się w naszym przedszkolu PIKNIK INTEGRACYJNY pod hasłem: „POZNAJMY SIĘ” z udziałem dzieci i ich rodziców, zaproszonych gości. W przygotowaniu imprezy udział wzięli nie tylko pracownicy placówki, ale także rodzice, instytucje lokalne (wojsko), studenci Akademii Podlaskiej. Przygotowaliśmy dla uczestników wiele niespodzianek i atrakcji takich jak: - kawiarenka „Pod topolą”, w której można było skosztować domowego ciasta, - stoisko z watą cukrową, - Kuchnię polową – podawano w niej smaczną grochówkę sporządzoną przez wojsko, - Stoisko z kiełbaską i kaszanką z grilla oraz gorącą kapustą. Naszą uroczystość poprzedziły występy zespołu „Hip-Hop” oraz zespołu „Cheerleaderek” oraz pokaz Karate dzieci z najmłodszej grupy. Punktem kulminacyjnym naszej imprezy były zawody sportowe z udziałem dzieci i ich rodziców. Ku naszemu zadowoleniu mamy i tatusiowie szybko włączyli się do zabawy. Najwięcej emocji wywołał konkurs – przeciąganie liny, a także taniec z wykorzystaniem krzesełek w rytm muzyki. Główną atrakcją dla dzieci okazały się zabawy na dmuchanym zamku, a także loteria fantowa, w której za przysłowiową złotówkę można było wylosować słodką niespodziankę. Ten dzień był dla nas okazją do integracji przedszkola z rodziną i środowiskiem lokalnym oraz wspólnej zabawy.
  Pozostałe informacje
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   Spotkanie z policjantem-20.09.05 trending_flat Do naszego przedszkola zawitał gość, który opowiadał nam o swojej pracy i nie tylko...
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r. trending_flat Zachęcamy do korzystania z ofert bibliotek i księgarni - to skarbnica wiedzy, a ile można mieć pozytywnych wrażeń.
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   Wyjazd do lasu trending_flat Ale super, znowu mamy ciekawy wyjazd, będziemy poznawać las jesienią, chociaż ciocie powiedziały, że będą niespodzianki. I były, przeczytajcie!
  • GÓRA GROSZA trending_flat Wrzuć grosik, prosi skarbonka słoik. Nie wszystkie dzieci mają to co my podzielmy się z tymi, którzy nie mają rodziców, mieszkają w Domach Dziecka i niemają pieniążków na naukę.
  • MAKULATURA trending_flat Zbieramy papierki: bliska nam przyroda, ekologia, a jeszcze można zarobić ...
  • Wycieczka w szkole. trending_flat By;liśmy w odwiedzinach u naszych starszych kolegów w szkole. Pomalutku poznajemy nowe środowisko, bo już niedługo 6-latki wyrusza w dalszą drogę edukacyjną.
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   Dni Papieskie w przedszkolu trending_flat Kochaliśmy Ojca Świętego Jana Pawła II, mija teraz rocznica objęcia władzy na tronie Piotrowym naszego Wielkiego Polaka.
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   78 urodziny Kubusia Puchatka trending_flat Dostaliśmy zaproszenie z Biblioteki Publicznej do wspólnego obchodzenia urodzin ulubionego Misia - Kubusia Puchatka
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   Teatrzyk "Cud" przedstawia "Przygody Barwinka" trending_flat Ale było śmiechu, chociaż czasami przestrach w oczach naszych...
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   Quiz wiedzy "Siedlce - moje miasto" trending_flat Zmierzyliśmy swoje siły w wiedzy o naszym mieście z kolegami i koleżankami ze szkół.
  • Piknik Integracyjny - 24.09.05 r.
   Orkiestra Dni Naszych trending_flat Ubawili nas do łez ... podczas wyprawy w poszukiwnaiu skarbu.
  • Konkurs "Mamo masz wybór" trending_flat Ale my kochamy konkursy, dlatego też wzięliśmy udział w konkursie plastycznym o zdrowiu...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem