Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2005/2006

"Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.

Zachęcamy do korzystania z ofert bibliotek i księgarni - to skarbnica wiedzy, a ile można mieć pozytywnych wrażeń.
Miejska Biblioteka Publiczna - Filia Nr 5 zorganizowała dzień 7 października pod hasłem "Wizyta w bibliotece". Dzieci 6-letnie skorzystały z tej okazji i wyruszyły w podróż za książką. W bibliotece przywitała nas Pani Ania, która bardzo ciekawie opowiedziała dzieciom o książkach oraz o możliwościach jej przeczytania. Dzieci zapoznały się z podstawowymi zasadami korzystania z książek. Dzieci dopowiadały tylko jak z niej można korzystać. Pani bibliotekarka ogłosiła nam konkurs plastyczny: "Moja wizyta w bibliotece". Ciekawe prace będą zamieszczane w bibliotece na wystawce. Dzieci lubią książki oraz kącik biblioteczny, dlatego też obiecały z niej korzystać chociaż raz w tygodniu. Mają też namówić swoich rodziców do zapisania się do biblioteki, by na bieżąco wypożyczać i poznawać książki, jeszcze czyatnych przez starszych. Ale niedługo my sami będziemy czytać bez pomocy dorosłych. Na koniec Pani Ania przeczytałą nam książkę z ulubionych Kubusiem Puchatkiem. Dziękujemy.
  Pozostałe informacje
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Spotkanie z policjantem-20.09.05 trending_flat Do naszego przedszkola zawitał gość, który opowiadał nam o swojej pracy i nie tylko...
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Piknik Integracyjny - 24.09.05 r. trending_flat W naszym przedszkolu się zawsze coś dzieje. Teraz personel dla zabawy i bliższego poznania zorganizował spotkanie w sobotę dla wszystkich mieszkańców Siedlec, a szczególnie dla najbliższej okolicy. Cieszyłyśmy się, że frekwencja dopisał , a pogoda szkoda słów... jak na zamówienie.
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Wyjazd do lasu trending_flat Ale super, znowu mamy ciekawy wyjazd, będziemy poznawać las jesienią, chociaż ciocie powiedziały, że będą niespodzianki. I były, przeczytajcie!
  • GÓRA GROSZA trending_flat Wrzuć grosik, prosi skarbonka słoik. Nie wszystkie dzieci mają to co my podzielmy się z tymi, którzy nie mają rodziców, mieszkają w Domach Dziecka i niemają pieniążków na naukę.
  • MAKULATURA trending_flat Zbieramy papierki: bliska nam przyroda, ekologia, a jeszcze można zarobić ...
  • Wycieczka w szkole. trending_flat By;liśmy w odwiedzinach u naszych starszych kolegów w szkole. Pomalutku poznajemy nowe środowisko, bo już niedługo 6-latki wyrusza w dalszą drogę edukacyjną.
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Dni Papieskie w przedszkolu trending_flat Kochaliśmy Ojca Świętego Jana Pawła II, mija teraz rocznica objęcia władzy na tronie Piotrowym naszego Wielkiego Polaka.
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   78 urodziny Kubusia Puchatka trending_flat Dostaliśmy zaproszenie z Biblioteki Publicznej do wspólnego obchodzenia urodzin ulubionego Misia - Kubusia Puchatka
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Teatrzyk "Cud" przedstawia "Przygody Barwinka" trending_flat Ale było śmiechu, chociaż czasami przestrach w oczach naszych...
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Quiz wiedzy "Siedlce - moje miasto" trending_flat Zmierzyliśmy swoje siły w wiedzy o naszym mieście z kolegami i koleżankami ze szkół.
  • "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r.
   Orkiestra Dni Naszych trending_flat Ubawili nas do łez ... podczas wyprawy w poszukiwnaiu skarbu.
  • Konkurs "Mamo masz wybór" trending_flat Ale my kochamy konkursy, dlatego też wzięliśmy udział w konkursie plastycznym o zdrowiu...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem