Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2005/2006

Wyjazd do lasu

Ale super, znowu mamy ciekawy wyjazd, będziemy poznawać las jesienią, chociaż ciocie powiedziały, że będą niespodzianki. I były, przeczytajcie!
Ciepłe słoneczko, żółty piasek i wysokie drzewa.....to nie nasze marzenia o wakacjach. W takim otoczeniu spędziliśmy wspaniałe przedpołudnie 6 października 2005 roku. Tego dnia wszystkie przedszkolaki (nawet te najmłodsze) szukały jesieni we wspaniałym lesie. Teraz już wiemy, że jesień przyszła i zagościła u nas na dobre. Ale szukanie tej kolorowej Pani to nie wszystko. Największą atrakcją naszego wyjazdu była wielka góra ciepłego, żółtego piasku. Na początku baliśmy się nawet do niej podejść, taka była wielka, ale potem, krok za krokiem, coraz bardziej zbliżaliśmy się do jej podnóża. Aż na końcu..... Nie uwierzycie jaka to frajda wspiąć się na sam jej szczyt. Żółty piasek mieliśmy w każdym zakamarku naszych ubrań, tonęliśmy w nim po kolana, ale udało się. Wszyscy osiągnęli szczyt. A wtedy..... nastąpiło najlepsze, czyli zbieganie z górki na pazurki. Na pazurki to zbiegali tylko niektórzy, bo reszta to hamowała kolanami, albo lądowała na brzuchu. Było cuuuuuuudownie. A kiedy trzeba już było wracać to autokary jakoś tak wolno jechały. I dopiero w przedszkolu okazało się, że trudno im było przewieźć te tony piachu, które były w naszych kieszeniach, butach i skarpetkach.
  Pozostałe informacje
  • Wyjazd do lasu
   Spotkanie z policjantem-20.09.05 trending_flat Do naszego przedszkola zawitał gość, który opowiadał nam o swojej pracy i nie tylko...
  • Wyjazd do lasu
   Piknik Integracyjny - 24.09.05 r. trending_flat W naszym przedszkolu się zawsze coś dzieje. Teraz personel dla zabawy i bliższego poznania zorganizował spotkanie w sobotę dla wszystkich mieszkańców Siedlec, a szczególnie dla najbliższej okolicy. Cieszyłyśmy się, że frekwencja dopisał , a pogoda szkoda słów... jak na zamówienie.
  • Wyjazd do lasu
   "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r. trending_flat Zachęcamy do korzystania z ofert bibliotek i księgarni - to skarbnica wiedzy, a ile można mieć pozytywnych wrażeń.
  • GÓRA GROSZA trending_flat Wrzuć grosik, prosi skarbonka słoik. Nie wszystkie dzieci mają to co my podzielmy się z tymi, którzy nie mają rodziców, mieszkają w Domach Dziecka i niemają pieniążków na naukę.
  • MAKULATURA trending_flat Zbieramy papierki: bliska nam przyroda, ekologia, a jeszcze można zarobić ...
  • Wycieczka w szkole. trending_flat By;liśmy w odwiedzinach u naszych starszych kolegów w szkole. Pomalutku poznajemy nowe środowisko, bo już niedługo 6-latki wyrusza w dalszą drogę edukacyjną.
  • Wyjazd do lasu
   Dni Papieskie w przedszkolu trending_flat Kochaliśmy Ojca Świętego Jana Pawła II, mija teraz rocznica objęcia władzy na tronie Piotrowym naszego Wielkiego Polaka.
  • Wyjazd do lasu
   78 urodziny Kubusia Puchatka trending_flat Dostaliśmy zaproszenie z Biblioteki Publicznej do wspólnego obchodzenia urodzin ulubionego Misia - Kubusia Puchatka
  • Wyjazd do lasu
   Teatrzyk "Cud" przedstawia "Przygody Barwinka" trending_flat Ale było śmiechu, chociaż czasami przestrach w oczach naszych...
  • Wyjazd do lasu
   Quiz wiedzy "Siedlce - moje miasto" trending_flat Zmierzyliśmy swoje siły w wiedzy o naszym mieście z kolegami i koleżankami ze szkół.
  • Wyjazd do lasu
   Orkiestra Dni Naszych trending_flat Ubawili nas do łez ... podczas wyprawy w poszukiwnaiu skarbu.
  • Konkurs "Mamo masz wybór" trending_flat Ale my kochamy konkursy, dlatego też wzięliśmy udział w konkursie plastycznym o zdrowiu...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem