Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2005/2006

Orkiestra Dni Naszych

Ubawili nas do łez ... podczas wyprawy w poszukiwnaiu skarbu.
8 listopada 2005 gościliśmy w naszym przedszkolu ulubiony przez nas zespół "Orkiestrę Dni Naszych". Tym razem obejrzeliśmy przedstawienie pod tytułem "Nie wszystko złoto co sie świeci". Odbyliśmy długi rejs statkiem z kapitanem, piratem i wesołym majtkiem Kubusiem w poszukiwaniu skarbu. Podczas naszej morskiej podróży zrozumieliśmy, że największym skarbem nie jest to, "co się świeci", ale rzeczy stokroć wazniejsze, takie jak: mądrość, przyjażń i zdrowie. To był wspaniały rejs!!! Ahoj! Do zobaczenia!
  Pozostałe informacje
  • Orkiestra Dni Naszych
   Spotkanie z policjantem-20.09.05 trending_flat Do naszego przedszkola zawitał gość, który opowiadał nam o swojej pracy i nie tylko...
  • Orkiestra Dni Naszych
   Piknik Integracyjny - 24.09.05 r. trending_flat W naszym przedszkolu się zawsze coś dzieje. Teraz personel dla zabawy i bliższego poznania zorganizował spotkanie w sobotę dla wszystkich mieszkańców Siedlec, a szczególnie dla najbliższej okolicy. Cieszyłyśmy się, że frekwencja dopisał , a pogoda szkoda słów... jak na zamówienie.
  • Orkiestra Dni Naszych
   "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r. trending_flat Zachęcamy do korzystania z ofert bibliotek i księgarni - to skarbnica wiedzy, a ile można mieć pozytywnych wrażeń.
  • Orkiestra Dni Naszych
   Wyjazd do lasu trending_flat Ale super, znowu mamy ciekawy wyjazd, będziemy poznawać las jesienią, chociaż ciocie powiedziały, że będą niespodzianki. I były, przeczytajcie!
  • GÓRA GROSZA trending_flat Wrzuć grosik, prosi skarbonka słoik. Nie wszystkie dzieci mają to co my podzielmy się z tymi, którzy nie mają rodziców, mieszkają w Domach Dziecka i niemają pieniążków na naukę.
  • MAKULATURA trending_flat Zbieramy papierki: bliska nam przyroda, ekologia, a jeszcze można zarobić ...
  • Wycieczka w szkole. trending_flat By;liśmy w odwiedzinach u naszych starszych kolegów w szkole. Pomalutku poznajemy nowe środowisko, bo już niedługo 6-latki wyrusza w dalszą drogę edukacyjną.
  • Orkiestra Dni Naszych
   Dni Papieskie w przedszkolu trending_flat Kochaliśmy Ojca Świętego Jana Pawła II, mija teraz rocznica objęcia władzy na tronie Piotrowym naszego Wielkiego Polaka.
  • Orkiestra Dni Naszych
   78 urodziny Kubusia Puchatka trending_flat Dostaliśmy zaproszenie z Biblioteki Publicznej do wspólnego obchodzenia urodzin ulubionego Misia - Kubusia Puchatka
  • Orkiestra Dni Naszych
   Teatrzyk "Cud" przedstawia "Przygody Barwinka" trending_flat Ale było śmiechu, chociaż czasami przestrach w oczach naszych...
  • Orkiestra Dni Naszych
   Quiz wiedzy "Siedlce - moje miasto" trending_flat Zmierzyliśmy swoje siły w wiedzy o naszym mieście z kolegami i koleżankami ze szkół.
  • Konkurs "Mamo masz wybór" trending_flat Ale my kochamy konkursy, dlatego też wzięliśmy udział w konkursie plastycznym o zdrowiu...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem