Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2005/2006

Konkurs "Mamo masz wybór"

Ale my kochamy konkursy, dlatego też wzięliśmy udział w konkursie plastycznym o zdrowiu...
Dzieci z grup: 5 i 6-latków wzięły udział w konkursie plastycznym "Mamo Masz Wybór" zorganizowany przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Siedlcach oraz Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej. Celem konkursu było przybliżenie programu dotyczącego zapobiegania wirusowemu zapaleniu wątroby typu A wśród dzieci. Dzieci narysowały różne tematy związane z tematyką: jedni szczepionki, inne przybliżyły mycie rąk, inne natomiast jedzenie pożywienia z pewnych źródeł. Mamy nadzieję, że prace nasze podobają się i komisja konkursowa wybierze najładniejsze z naszych prac. Trzymamy kciuki! Prace były piękne! Teraz czekamy na list potwierdzający wygraną. Ale cicho sza. Pst.
Pozostałe informacje
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Spotkanie z policjantem-20.09.05 trending_flat Do naszego przedszkola zawitał gość, który opowiadał nam o swojej pracy i nie tylko...
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Piknik Integracyjny - 24.09.05 r. trending_flat W naszym przedszkolu się zawsze coś dzieje. Teraz personel dla zabawy i bliższego poznania zorganizował spotkanie w sobotę dla wszystkich mieszkańców Siedlec, a szczególnie dla najbliższej okolicy. Cieszyłyśmy się, że frekwencja dopisał , a pogoda szkoda słów... jak na zamówienie.
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  "Wizyta w Bibliotece" - 07.10. 05 r. trending_flat Zachęcamy do korzystania z ofert bibliotek i księgarni - to skarbnica wiedzy, a ile można mieć pozytywnych wrażeń.
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Wyjazd do lasu trending_flat Ale super, znowu mamy ciekawy wyjazd, będziemy poznawać las jesienią, chociaż ciocie powiedziały, że będą niespodzianki. I były, przeczytajcie!
 • GÓRA GROSZA trending_flat Wrzuć grosik, prosi skarbonka słoik. Nie wszystkie dzieci mają to co my podzielmy się z tymi, którzy nie mają rodziców, mieszkają w Domach Dziecka i niemają pieniążków na naukę.
 • MAKULATURA trending_flat Zbieramy papierki: bliska nam przyroda, ekologia, a jeszcze można zarobić ...
 • Wycieczka w szkole. trending_flat By;liśmy w odwiedzinach u naszych starszych kolegów w szkole. Pomalutku poznajemy nowe środowisko, bo już niedługo 6-latki wyrusza w dalszą drogę edukacyjną.
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Dni Papieskie w przedszkolu trending_flat Kochaliśmy Ojca Świętego Jana Pawła II, mija teraz rocznica objęcia władzy na tronie Piotrowym naszego Wielkiego Polaka.
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  78 urodziny Kubusia Puchatka trending_flat Dostaliśmy zaproszenie z Biblioteki Publicznej do wspólnego obchodzenia urodzin ulubionego Misia - Kubusia Puchatka
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Teatrzyk "Cud" przedstawia "Przygody Barwinka" trending_flat Ale było śmiechu, chociaż czasami przestrach w oczach naszych...
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Quiz wiedzy "Siedlce - moje miasto" trending_flat Zmierzyliśmy swoje siły w wiedzy o naszym mieście z kolegami i koleżankami ze szkół.
 • Konkurs "Mamo masz wybór"
  Orkiestra Dni Naszych trending_flat Ubawili nas do łez ... podczas wyprawy w poszukiwnaiu skarbu.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem