Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2005/2006

Konkurs plastyczny "Siedlce- moich marzeń"

28 marca 2006 r. w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny- „Siedlce- miasto moich marzeń”. W konkursie brały udział wszystkie dzieci ...
Konkurs plastyczny- „ Siedlce miasto moich marzeń” 28 marca 2006 r. w naszym przedszkolu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny- „Siedlce- miasto moich marzeń”. W konkursie brały udział wszystkie dzieci z poszczególnych grup. Prace były niezwykle ciekawe i estetyczne. Umieszczone w formie plastycznej marzenia dzieci były interesujące. Jury wyróżniło osiem najlepszych prac: Natalii H. (3 l.), Alberta K. (4 l.), Jasia K.(5 l.),Kamili B. (6 l.), Pauliny S. (6 l.), Michała Z. (5 l.), Kingi Z. (4 l.), Klaudii N. (3 l.). Laureaci otrzymali gratulacje i dyplomy imienne. Wszyscy uczestnicy konkursu za trud włożony w wykonanie prac obdarowani zostali cukierkami i dyplomami grupowymi. Wszystkie dzieci były zadowolone a panie nauczycielki dumne ze swych małych artystów marzycieli.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem