Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2006/2007

Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach

Dziś wielkie święto w grupie Wesołych Skrzatów, babcie i dizadkowie do nich zawitali ...
DZIEŃ BABCI I DZIADKA …to najmilsza uroczystość w naszym przedszkolu, która odbyła się 19 stycznia 2007 r. o godz. 9.30. Zawsze można liczyć na tak liczne grono przybyłych gości. Styczniowa uroczystość pozwala na uświadomienie dziadkom jak ważną odgrywają rolę w życiu swoich wnuków. Nierzadko zastępują zapracowanych rodziców: odprowadzają do przedszkola, wychodzą na spacery, opiekują się popołudniami. Nie zawsze otrzymują w zamian pochwały, wyrazy szacunku i wdzięczności. Dlatego też Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu, to zapłata za ich trud, miłość i dobroć. Tego dnia wnuczęta patrząc głęboko w oczy swoim dziadkom, z wielkim przejęciem śpiewają piosenki i mówią wierszyki, a każdy gest i spojrzenie mówi : "Kocham Cię Babciu, kocham Cię Dziadku". Korzyści z tej uroczystości płyną dla wszystkich. Dziadkowie czują się potrzebni, młodsi i silniejsi, wracają do domu zadowoleni i pełni optymizmu. Dzieci natomiast mają możliwość symbolicznego przesłania iskierki miłości, dobroci i szacunku.
  Pozostałe informacje
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK trending_flat Ale mamy frajdę. Panie w przedszkolu zorganizowały kącik ruchu drogowego ...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   WYCIECZKA DO LASU trending_flat Ale frajda: byliśmy w lesie i cały dzień na łonie przyrody ...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   PIKNIK INTEGRACYJNY połączony z PASOWANIEM PRZEDSZKOLAKA trending_flat Dzieci, Dyrekcja i Personel serdecznie zapraszali wszystkich chętnych do zabawy na Piknik Integracyjny połaczony z pasowaniem wychowanków na przedszkolaka. impreza odbyła się na placu przedszkolnym. Gwarantowaliśmy moc atrakcji, ale sami poczytajcie i zobaczcie zdjęcia ...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   Gotowanie u Biedronek trending_flat Ale frajda, ciocia Ania pozwoliła nam dzisiaj zrobić surówkę...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   Wycieczka na pocztę trending_flat Biedronki poznawały zawód listonosza .......
  • Akcja "Góra Grosza" trending_flat Jak co roku dzieci wraz z nauczycielkami i swoimi najbliższymi ...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   Wizyta Pana Policjanta trending_flat Po śniadaniu zwitał do nas niezwykły gość...
  • Z wizytą w szkole trending_flat 6-latki uczestniczyły w spotkaniu bajkowym przygotowanym ...
  • Wizyta w bibliotece trending_flat DNIA PLUSZOWEGO MISIA grupa 6-latków udała się na spotkanie do biblioteki...
  • Przedstawienie "Spotkanie na leśnej polanie" trending_flat Jesienne przedstawienie pt "Spotkanie na leśnej polanie"...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   Andrzejki w grupie Motylków. trending_flat Wrota czarodziejskie do grupy Motylków były dziś czarodziejskie...
  • Dzień Babci i Dziadka w 6-latkach
   Andrzejki u Biedronek trending_flat Ale niespodzianka, sala zamieniłą się w tajemniczy pokój pełen wróżb ...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem