Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2006/2007

"Chodowiacy" w naszym przedszkolu.

W naszym przedszkolu w dniu 26.04 gościli przedstawiciele Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej im. Alicji Siwkiewicz "Chodowiacy"...
W naszym przedszkolu w dniu 26.04 gościli przedstawiciele Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Siedleckiej im. Alicji Siwkiewicz "Chodowiacy". Kierowniczka zespołu wraz z członkami zespołu przedstawili skrócony program o naszym regionie. dzieci poznły dawne życie mieszkańców naszego regionu, stroje, tańce ludowe takie jak: Polka Siedlecka, Chodzony, oberek oraz wiązankę tańców różnych regionów. Duże zainteresowanie nauczycielek oraz dzieci wywarły stroje ludowe (grube wełniane spódnice, fartuchy, korale i wianki) wytworzone przez lud podlaski na krosnach. Dowiedzieliśmy sie także, dlaczego mieszkańców naszego regionu nazywano Podlasiakami.
Pozostałe informacje
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK trending_flat Ale mamy frajdę. Panie w przedszkolu zorganizowały kącik ruchu drogowego ...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  WYCIECZKA DO LASU trending_flat Ale frajda: byliśmy w lesie i cały dzień na łonie przyrody ...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  PIKNIK INTEGRACYJNY połączony z PASOWANIEM PRZEDSZKOLAKA trending_flat Dzieci, Dyrekcja i Personel serdecznie zapraszali wszystkich chętnych do zabawy na Piknik Integracyjny połaczony z pasowaniem wychowanków na przedszkolaka. impreza odbyła się na placu przedszkolnym. Gwarantowaliśmy moc atrakcji, ale sami poczytajcie i zobaczcie zdjęcia ...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  Gotowanie u Biedronek trending_flat Ale frajda, ciocia Ania pozwoliła nam dzisiaj zrobić surówkę...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  Wycieczka na pocztę trending_flat Biedronki poznawały zawód listonosza .......
 • Akcja "Góra Grosza" trending_flat Jak co roku dzieci wraz z nauczycielkami i swoimi najbliższymi ...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  Wizyta Pana Policjanta trending_flat Po śniadaniu zwitał do nas niezwykły gość...
 • Z wizytą w szkole trending_flat 6-latki uczestniczyły w spotkaniu bajkowym przygotowanym ...
 • Wizyta w bibliotece trending_flat DNIA PLUSZOWEGO MISIA grupa 6-latków udała się na spotkanie do biblioteki...
 • Przedstawienie "Spotkanie na leśnej polanie" trending_flat Jesienne przedstawienie pt "Spotkanie na leśnej polanie"...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  Andrzejki w grupie Motylków. trending_flat Wrota czarodziejskie do grupy Motylków były dziś czarodziejskie...
 • "Chodowiacy" w naszym przedszkolu.
  Andrzejki u Biedronek trending_flat Ale niespodzianka, sala zamieniłą się w tajemniczy pokój pełen wróżb ...
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem