Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2006/2007

Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan

Dnia 29 maja nasze przedszkole obchodziło uroczystości związane z Dniem Dziecka. Z tej właśnie okazji odbyła się ...
Dnia 29 maja nasze przedszkole obchodziło uroczystości związane z Dniem Dziecka. Z tej właśnie okazji odbyła się wycieczka autokarowa do pobliskiej miejscowości - Kisielany. Ku naszej radości czekało na nas wiele atrakcji i niespodzianek. Dzięki życzliwości dyrektora "Domu Dziecka" i jego pracownikom spędziliśmy miło czas na łonie natury, z dala od miejskiego gwaru i hałasu, korzystając z placu zabaw i jego różnorodnych urządzeń. A było ich naprawdę dużo. Każdy przedszkolak mógł sprawdzić swoje umiejętności fizyczne: zjeżdżając z wysokiej ale bezpiecznie zjeżdżalni, wspinając się po drabince, itp. Plac zabaw malowniczo położony po środku lasu okazał się dla nas sprzymierzeńcem w ten upalny dzień. Wysokie sosny osłaniały nas od promieni słonecznych, zaś śpiew ptaków uprzyjemniała nam pobyt. W ten sposób mogliśmy hasać do woli, spacerować po lesie, zbierać szyszki, odpoczywać na kocach pod drzewami, grać w piłkę , integrować się z kolegami z innych grup. Z wielkim apetytem zjedliśmy kiełbaski i słodkie bułeczki. Gdy nadszedł czas odjazdu pożegnaliśmy się z gospodarzami i jak przystało na miłośników przyrody uprzątnęliśmy miejsce wypoczynku. 1 czerwca dzieci otrzymają upominki na które czekały cały rok. Życzymy im szczęsliwego dzieciństwa, aby rosły w zdrowiu ku radości rodziców i nas wszystkich.
Pozostałe informacje
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK trending_flat Ale mamy frajdę. Panie w przedszkolu zorganizowały kącik ruchu drogowego ...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  WYCIECZKA DO LASU trending_flat Ale frajda: byliśmy w lesie i cały dzień na łonie przyrody ...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  PIKNIK INTEGRACYJNY połączony z PASOWANIEM PRZEDSZKOLAKA trending_flat Dzieci, Dyrekcja i Personel serdecznie zapraszali wszystkich chętnych do zabawy na Piknik Integracyjny połaczony z pasowaniem wychowanków na przedszkolaka. impreza odbyła się na placu przedszkolnym. Gwarantowaliśmy moc atrakcji, ale sami poczytajcie i zobaczcie zdjęcia ...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  Gotowanie u Biedronek trending_flat Ale frajda, ciocia Ania pozwoliła nam dzisiaj zrobić surówkę...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  Wycieczka na pocztę trending_flat Biedronki poznawały zawód listonosza .......
 • Akcja "Góra Grosza" trending_flat Jak co roku dzieci wraz z nauczycielkami i swoimi najbliższymi ...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  Wizyta Pana Policjanta trending_flat Po śniadaniu zwitał do nas niezwykły gość...
 • Z wizytą w szkole trending_flat 6-latki uczestniczyły w spotkaniu bajkowym przygotowanym ...
 • Wizyta w bibliotece trending_flat DNIA PLUSZOWEGO MISIA grupa 6-latków udała się na spotkanie do biblioteki...
 • Przedstawienie "Spotkanie na leśnej polanie" trending_flat Jesienne przedstawienie pt "Spotkanie na leśnej polanie"...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  Andrzejki w grupie Motylków. trending_flat Wrota czarodziejskie do grupy Motylków były dziś czarodziejskie...
 • Dzień Dziecka - Wycieczka do Kisielan
  Andrzejki u Biedronek trending_flat Ale niespodzianka, sala zamieniłą się w tajemniczy pokój pełen wróżb ...
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem