Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2006/2007

1 czerwca w przedszkolu

Międzynarodowy Dzień Dziecka (wiedzą o tym wszystkie dzieci z naszego przedszkola...
Międzynarodowy Dzień Dziecka (wiedzą o tym wszystkie dzieci z naszego przedszkola. W tym dniu czekała ich niespodzianka. Dzieci z grupy 5-latków wystapiły z bajką pt. "Zielony Kapturek". Kiedy bajka się skończyła dzieci miały nie lada problem, kto jest kim? Ale nie martwcie się, wszystkie twarze małych aktorów zostały rozpoznane, chociaż kryły sie za maskami. Były też pląsy i piosenki. Z piosenką na ustach rozeszły się do swoich sal, a tam następne niespodzianki. W każdej sali czekały na naszych milusińskich prezenty. Jakie? popatrzcie sami!!!. Tego dnia każdy szedł do domu z usmiechem na buzi i prezentem w ręku.
  Pozostałe informacje
  • 1 czerwca w przedszkolu
   BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK trending_flat Ale mamy frajdę. Panie w przedszkolu zorganizowały kącik ruchu drogowego ...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   WYCIECZKA DO LASU trending_flat Ale frajda: byliśmy w lesie i cały dzień na łonie przyrody ...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   PIKNIK INTEGRACYJNY połączony z PASOWANIEM PRZEDSZKOLAKA trending_flat Dzieci, Dyrekcja i Personel serdecznie zapraszali wszystkich chętnych do zabawy na Piknik Integracyjny połaczony z pasowaniem wychowanków na przedszkolaka. impreza odbyła się na placu przedszkolnym. Gwarantowaliśmy moc atrakcji, ale sami poczytajcie i zobaczcie zdjęcia ...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   Gotowanie u Biedronek trending_flat Ale frajda, ciocia Ania pozwoliła nam dzisiaj zrobić surówkę...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   Wycieczka na pocztę trending_flat Biedronki poznawały zawód listonosza .......
  • Akcja "Góra Grosza" trending_flat Jak co roku dzieci wraz z nauczycielkami i swoimi najbliższymi ...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   Wizyta Pana Policjanta trending_flat Po śniadaniu zwitał do nas niezwykły gość...
  • Z wizytą w szkole trending_flat 6-latki uczestniczyły w spotkaniu bajkowym przygotowanym ...
  • Wizyta w bibliotece trending_flat DNIA PLUSZOWEGO MISIA grupa 6-latków udała się na spotkanie do biblioteki...
  • Przedstawienie "Spotkanie na leśnej polanie" trending_flat Jesienne przedstawienie pt "Spotkanie na leśnej polanie"...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   Andrzejki w grupie Motylków. trending_flat Wrota czarodziejskie do grupy Motylków były dziś czarodziejskie...
  • 1 czerwca w przedszkolu
   Andrzejki u Biedronek trending_flat Ale niespodzianka, sala zamieniłą się w tajemniczy pokój pełen wróżb ...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem