Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2006/2007

"RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach

Jak co roku, pod koniec maja, w naszym przedszkolu odbyła się bardzo miła uroczystość ...
Jak co roku, pod koniec maja, w naszym przedszkolu odbyła się bardzo miła uroczystość - połączyliśmy Dzień Matki i Dzień Ojca, na które zaprosiliśmy naszych najbliższych. Oczywiście, musieliśmy się przygotować na przyjęcie gości. Zaczęliśmy od porządków w naszej sali, no bo zawsze coś jest do zrobienia wśród tylu klocków, lalek, samochodów .... Potem nauczyliśmy się piosenek i wierszy, za pomocą których przekazaliśmy mamusiom i tatusiom nasze ogromne uczucie i przywiązanie. No bo kogo mamy kochać, jak nie własną rodzinę - Oni są przecież dla nas najważniejszymi ludźmi na całej kuli ziemskiej, a nawet w całym kosmosie!!! I tak już będzie zawsze! Każdy z nas narysował, najpiękniej jak umiał, portret swojej rodziny - wszystkie obrazki ozdobiły naszą słynną już Galerię Na Sznurku. Zrobiliśmy również drobne upominki, bo przecież każdy lubi dostawać prezenty, nawet takie zupełnie maleńkie - dorośli też! Rodzice byli bardzo wzruszeni, podobały im się nasze popisy, cieszyli się z podarunków i po części oficjalnej wszyscy zasiedliśmy do pięknie nakrytych stołów, na których - jak zwykle - znalazło się wiele rozmaitych smakołyków . Rozmowom i śmiechom nie było końca, aż nikomu nie chciało się iść do domu - ale tak jest zawsze w gościnie u Wesołych Skrzatów!
  Pozostałe informacje
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK trending_flat Ale mamy frajdę. Panie w przedszkolu zorganizowały kącik ruchu drogowego ...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   WYCIECZKA DO LASU trending_flat Ale frajda: byliśmy w lesie i cały dzień na łonie przyrody ...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   PIKNIK INTEGRACYJNY połączony z PASOWANIEM PRZEDSZKOLAKA trending_flat Dzieci, Dyrekcja i Personel serdecznie zapraszali wszystkich chętnych do zabawy na Piknik Integracyjny połaczony z pasowaniem wychowanków na przedszkolaka. impreza odbyła się na placu przedszkolnym. Gwarantowaliśmy moc atrakcji, ale sami poczytajcie i zobaczcie zdjęcia ...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   Gotowanie u Biedronek trending_flat Ale frajda, ciocia Ania pozwoliła nam dzisiaj zrobić surówkę...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   Wycieczka na pocztę trending_flat Biedronki poznawały zawód listonosza .......
  • Akcja "Góra Grosza" trending_flat Jak co roku dzieci wraz z nauczycielkami i swoimi najbliższymi ...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   Wizyta Pana Policjanta trending_flat Po śniadaniu zwitał do nas niezwykły gość...
  • Z wizytą w szkole trending_flat 6-latki uczestniczyły w spotkaniu bajkowym przygotowanym ...
  • Wizyta w bibliotece trending_flat DNIA PLUSZOWEGO MISIA grupa 6-latków udała się na spotkanie do biblioteki...
  • Przedstawienie "Spotkanie na leśnej polanie" trending_flat Jesienne przedstawienie pt "Spotkanie na leśnej polanie"...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   Andrzejki w grupie Motylków. trending_flat Wrota czarodziejskie do grupy Motylków były dziś czarodziejskie...
  • "RODZINNE ŚWIĘTO" w 6-latkach
   Andrzejki u Biedronek trending_flat Ale niespodzianka, sala zamieniłą się w tajemniczy pokój pełen wróżb ...
  Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
  Rozumiem