Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2006/2007

Konkurs "Bajka"

Dzisiaj odbył się konkurs "Bajka" i w naszym przedszkolu sala gimnastyczna zamieniła się w pole boju ...
Dzisiaj odbył się konkurs "Bajka" i w naszym przedszkolu sala gimnastyczna zamieniła się w pole boju. Było pięć drużyn: kolegów i koleżanek z klas "0" ze Szkoły Podstawowej Nr 11 i 9 oraz dwóch drużyn z naszego przedszkola.Celem konkursu było sprawdzenie i utrwalenie znajomości baśni i bajek oraz ich bohaterów oraz rozwijanie umiejętności zgodnego rozwiązywania podstawowwych zadań do wykonania. I się zaczęło: konkurencje były trudne: trzeba było dokończyć tytuły bajek, dopasować przedmioty do bajki, wymienić zwierzęta występujące w tytułach bajek, rozwiązać krzyżówkę,znależć krasnoludki, doprowadzić księcia, ułożyć tytuły bajek z rozsypanki wyrazowej, bohateró bajek z rozsypanki literowej, rozpoznać bohateró bajkowych. Ale udało się: drużyna Biedronek zajęła II miejsce, a Wesołych Skrzatów III miejsce. Wszyscy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki. Cieszymy się, że udało nam się zająć miejsca medalowe.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem