Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2006/2007

Quiz Wiedzy "Siedlce - moje miasto"

Ale dzisiaj wyjątkowy dzień!!!
Ale dzisiaj wyjątkowy dzień!!! Gościliśmy w naszym przedszkolu inne dzieci wraz z ich paniami oraz przedstawicieli siedleckich władz oświatowych. A dlaczego? A dlatego! A dlatego, że dzisiaj odbył się u nas quiz wiedzy „Siedlce moje miasto” zorganizowany przez nasze przedszkole ale pod patronatem Urzędu Miasta w Siedlcach. Było gwarno i wesoło. Do udziału w quizie zgłosiło się 11 przedszkoli (MP Nr 1, MP Nr3, MP Nr13, MP Nr 14, MP Nr15, MP Nr 17, MP Nr 22, MP Nr 25, Mp Nr 26, MP Nr 27 , Niepubliczne przedszkole 11 Krasnoludków,), które reprezentowali trzej przedstawiciele. Swoją obecnością i uczestnictwem w jury konkursu zaszczycili nas: • Pani Grażynka Starga – wizytator Kuratorium w Siedlcach • Pani Ania Niewęgłowska – przedstawicielka współpracującej z nami Biblioteki Publicznej w Siedlcach • Pani Bożena Wojciuk – kierownik Zespołu Ziemi Siedleckiej "Chodowiacy" • Pan Henryk Wojtczuk – przedstawiciel Urzędu Miasta w Siedlcach Przy stole jury zasiadła też nasza Pani dyrektor Iwona Wasilewska, nie mogła ona jednak uczestniczyć w przyznawaniu punktów poszczególnym drużynom. Na quiz składało się 10 zadań o różnym stopniu trudności, niektóre były nawet zadaniami na czas, ale wszystkie dotyczyły naszego miasta. Wszystkie dzieci doskonale znają nasze miasto dlatego zadania nie sprawiły przedszkolakom większych trudności. Po podliczeniu punktów okazało się, że dwa przedszkola zajmują ex eqo trzecie miejsce i dopiero zadanie dodatkowe wyłoniło zdobywcę tego miejsca. I miejsce z ilością 30 punktów zdobyło Miejskie Przedszkole nr 3 II miejsce z ilością 29 punktów zdobyło Miejskie Przedszkole nr 27 III miejsce z ilością 28 punktów zdobyło Miejskie Przedszkole nr 25 IV miejsce również z ilością 28 punktów Miejskie Przedszkole nr 22 Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta w Siedlcach oraz dyplomy i drobne upominki ufundowane przez organizatora quizu Miejskie Przedszkole nr 25 – SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM Wszyscy uczestnicy konkursu dostali dyplomy uczestnictwa oraz drobne upominki od organizatora. Po słodkim poczęstunku pożegnaliśmy naszych zacnych gości. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie w takim wspaniałym gronie. Dziękujemy wszystkim za przybycie.
    Pozostałe informacje
    • Quiz Wiedzy "Siedlce - moje miasto"
      Spartakiada Sportowa Przedszkoli - II miejsce trending_flat Tuż przed godziną 10.00 rozpoczął się final XVI Miejskiej Spartakiady Sportowo - Rekreacyjnej Przedszkoli ...
    • Quiz Wiedzy "Siedlce - moje miasto"
      Konkurs "Bajka" trending_flat Dzisiaj odbył się konkurs "Bajka" i w naszym przedszkolu sala gimnastyczna zamieniła się w pole boju ...
    • Quiz Wiedzy "Siedlce - moje miasto"
      I znów Monisia zabłysła w świetle fleszy ... trending_flat W przedszkolu Nr 15 odbył się I Przedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Szła kolęda”...
    • Quiz Wiedzy "Siedlce - moje miasto"
      Konkurs plastyczny "Siedlce moje miasto" trending_flat I wielkie brawa dla Gracjana Przeździaka z grupy 3-latków - to on zajął II miejsce w Konkursie Plastycznym "Siedlce - moje miasto". Spośród 78 prac z przedszkoli siedleckich Gracjan na drugim medalowym miejscu. I tak trzymaj Gracjanku - BRAWO !!!
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem