Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2006/2007

Konkurs plastyczny "Siedlce moje miasto"

I wielkie brawa dla Gracjana Przeździaka z grupy 3-latków - to on zajął II miejsce w Konkursie Plastycznym "Siedlce - moje miasto". Spośród 78 prac z przedszkoli siedleckich Gracjan na drugim medalowym miejscu. I tak trzymaj Gracjanku - BRAWO !!!
W miesiącu maju odbył się konkurs plastyczny pod hasłem: "Siedlce - moje miasto" zorganizowany w ramach obchodów 460 lecia powstania naszego miasta. Patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta, zaś gospodarzem było Miejskie Przedszkole Nr 3 w Siedlcach. Udział w konkursie wzięły i nasze przedszkolaki: 3- latki: Gracjan Przeździak i Julia Pluto, 4- latki: Natalia Harasim, 5-latki: Dominik Wereszko, Magdalena Błońska i Radek Pietrzykowski, 6-latki: Kuba Jarosz. Dzeici wykonały bardzo interesujące prace plastyczne wykorzystując w nich różnorodne techniki: malowanie farbą, kredką, rysowanie świecą oraz wydzierankę i naklejankę. 15 maja odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Siedlcach z udziałem Naczelnika Wydziału Oświaty. Ogromny sukces odniósł Gracjan Przeździak, któy za swoją pracę plastyczną pod tytułem "Ratusz" zdobył II miejsce w kategorii wiekowej 3-4 latki.Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy uczestnictwa i drobne upominki. GRATULUJEMY !!!
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem