Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2007/2008

6 - latki Wesołe skrzaty

Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu, przygotowujemy sie do pójścia do szkoły ...
Wesołe Skrzaty to naprawdę wesoła gromadka sześciolatków. Do naszej grupy uczęszcza 27 osób: Madzia Błońska, Patrycja Bojar, Wiktorka Dmowska, Ewcia Gołuch, Natalka Górska, Michaś Grzesiewicz, Albert Karwowski, Kasia Kłoś, Maja Kopańska, Gabrysia Leszczyńska, Dawid Leszczyński, Monika Lipińska, Kuba Mikiciuk, Ada Mróz, Mateusz Obrępalski, Martynka Osiak, Kuba Paczuski, Monika Pietrasik, Raduś Pietrzykowski, Łukasz Postrzygacz, Marysia Rytel, Kuba Soszyński, Julcia Targońska, Dominik Wereszko, Michaś Wielocha, Julcia Zwolińska i Kinga Zaliwska. Nasze Panie Anna Baltaziuk i Renata Szoplik dbają o to, aby w sześcioletnich główkach przybywało wiadomości, które pozwolą nam w przyszłym roku pójść do szkoły i zdobywać dobre oceny. A Pani Agata Leszczyńska przynosi nam z kuchni pyszne posiłki, dzięki czemu mając pełne brzuszki możemy zająć się zdobywaniem wiedzy. Lubimy przychodzić do naszego przedszkola, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy najstarszą tutaj grupą i to na nas spoczywa ogromna odpowiedzialność, bo jako starszaki mamy zamiar reprezentować nasze przedszkole w różnych konkursach. Ponieważ to już czwarty rok w tym przedszkolu i czwarty rok pod opieką tych samych pań, to czujemy się tutaj bardzo pewnie, bierzemy udział we wszystkich zajęciach dodatkowych, są to: język angielski, ćwiczenia ogólnorozwojowe, zajęcia taneczne, zajęcia rytmiczne i religia. Mamy bardzo dużo pracy i czasami czujemy się zmęczeni. Jesteśmy grzecznymi i miłymi dziećmi, często się uśmiechamy i choć nieraz dochodzi w grupie do konfliktów, to szybciutko podajemy sobie rączki na zgodę i szybciutko mówimy przepraszam. A widzieliście kiedyś uśmiech sześciolatka? Nie widzieliście! To wyobraźcie sobie drabinę z powyłamywanymi szczeblami, no i właśnie takie szczerbate są nasze uśmieszki
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem