Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2007/2008

Pan Policjant w przedszkolu

Zaraz po śniadaniu dziwny gość zawitał do naszego przedszkola...
Zawitał do naszego przedszkola Pan Policjant, który rozmawiał z nami o bezpiecznym poruszaniu się po drogach, o tym jak mamy się bawić i gdzie, jak mamy zachować się kiedy ktoś obcy nas zaczepia i wiele innych spraw poruszył nasz gość. Przyniósł do przedszkola całe wyposażenie policjanta: wiemy jak jest ubrany i co musi mieć. Pan policjant powiedział nam jaką drogę musimy przebyć żeby zostać pracownikiem POLICJI. Chociaż długa droga przed nami po skończonym spotkaniu wiele osób postanowiło zostać funkcjonariuszami Policji. Na zakończenie dzieci podziękowały panu za całą wiedzę, którą nam przekazał i postanowiły dostosować się do zaleceń, których muszą wszyscy przestrzegać.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem