Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2007/2008

Dzień Babci i Dziadzia w grupie 3-latków

Od lat Dzień Babci i Dziadka jest szczególnie kultywowaną uroczystością w naszym przedszkolu
DZIEŃ BABCI I DZIADKA- 3- LATKI Od lat Dzień Babci i Dziadka jest szczególnie kultywowaną uroczystością w naszym przedszkolu. Nic dziwnego - to właśnie dziadkowie są niezwykle ważnymi ludźmi w życiu naszych maluszków. Dzieci z okazji tego święta przygotowały program artystyczny, prezentowały piosenki, wiersze, inscenizacje. Trudno opisać z jaką radością babcie i dziadkowie przyjęli występ małych artystów, wywołujący uśmiech, zadowolenie i łzy wzruszenia na ich twarzach. Składając życzenia wnukowie wręczali własnoręcznie wykonane prezenty. Był to bardzo mile wspólnie spędzony czas, który na długo pozostanie w pamięci.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem