Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2008/2009

XVIII Spartakiada Sportowo- Rekreacyjna Przedszkoli

W dniu 11 grudnia odbył się finał XVIII Spartakiady Sportowo- Rekreacyjnej Przedszkoli organizowanej przez TKKF Siedlce. W zawodach wzięły udział cztery najlepsze zespoły sportowe, które pokonały swoich rówieśników w półfinałach. Mali sportowcy mieli ponowną okazję sprawdzić swoje umiejętności w takich dyscyplinach jak: bieg przez szarfę, rzut piłką lekarską o wadze 1 kg, bieg przez tunel, skok obunóż w dal, rzuty ringo, bieg z piłeczkami. Zabawa wywołała wiele emocji i doznań wśród najmłodszych sportowców jak i widzów. Nasza drużyna okazała się nie do pokonania w konkurencjach biegowych, w rzucie piłką i w skokach w dal. Dzieci wykazały sportową postawę zasługując w ten sposób na wielkie uznanie. Bardzo chętnie uczestniczyły w przygotowaniach pod kierunkiem pań. Zawody traktowały jako fajną zabawę, podczas której będą mogły „wyhasać się” na dużej sali sportowej oraz spotkać się z rówieśnikami z innych przedszkoli. Nikt nie liczył na „wygraną”, toteż zwycięstwo naszej drużyny ucieszyło wszystkich. Ogłoszenie wyników odbyło się bardzo uroczyście. Każdy zawodnik otrzymał medal i drobny upominek wręczony przez władze. Dodatkowo drużyny wróciły do placówek z pucharem i dyplomem uczestnictwa. Panie także zostały uhonorowane medalami i koszulkami. Potem obyła się sesja zdjęciowa dla prasy i rodziców. To był niezwykły dzień! Dziękujemy naszym rówieśnikom za wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok! Gratulujemy wszystkim uczestnikom, bowiem nie chodzi o to, kto wygra, lecz o umiejętność pracy zespołowej i współzawodnictwa.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem