Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2008/2009

Maja Michalak z grupy 5-latków i gimnastyka sportowa

Dnia 4 kwietnia 2009 roku odbyły się III Zawody o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 7 w wieloboju drużynowym dziewcząt szkół podstawowych klas I-IV. Maja startowała jako zawodniczka z Polskiego Związku Gimnastyki Sportowej i razem z koleżankami z klas II-IV zdobyła III miejsce. Pokonała koleżanki z klasy I i zajęła ich miejsce na podium. Drużyna składała się z 4 osób. Udział w zawodach zgłosiło kilka szkół z powiatu siedleckiego: z Garwolina, Minska Mazowieckiego, Krzywdy, Gręzówki itp. Gratulujemy Maju i życzymy dalszych sukcesów !!!