Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2008/2009

Udział 6-latków w Konkursie Wiedzy Ekologicznej- II miejsce

26 marca w Miejskim Przedszkolu nr 22 odbył się konkurs wiedzy ekologicznej. Wzięły w nim udział dwie dziewczynki z naszego przedszkola: Julia W. i Małgorzata W. z grupy 6-latków. Do konkursu przygotowywała je pani Renata Romaniuk. W czasie konkursu Julia wyrecytowała wiersz o treści przyrodniczej. Oprócz tego sprawdzono wiedzę teoretyczną i praktyczną dzieci z zakresu ekologii. Okazało się, że przedstawicielki naszego przedszkola wypadły bardzo dobrze na tle innych przedszkoli i zajęły II miejsce. Otrzymały wspaniałe nagrody dla przedszkola: książki przyrodnicze, płytę DVD i puzzle.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem