Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2010/2011

21.01.- 5- latki witają w przedszkolu babcie i dziadków.

Tego dnia prawie całe nasze przedszkole witało niezwykłych gości, nasze babcie i dziadków. W sali 5- latków odświętnie udekorowanej, ozdobionej serduszkami wspólnie z rodzicami przygotowaliśmy słodki poczęstunek, który czekał na gości. O godz. 14.00 dzieci zaprosiły najpierw babcie i dziadziów na swoje występy do sali gimnastycznej. Choć grupa jest liczna, każde z dzieci miało możliwość w wierszu złożyć życzenia lub opowiedzieć, jak ważni dla nas są dziadkowie. Dzieci udzielały też cennych wskazówek, jak należy dbać o siebie. Wszyscy mówili z wielki przejęciem, a na twarzach zaproszonych gości widać było wzruszenie. Wiersze przeplatały piosenki i taniec. Na zakończenie części artystycznej zaprosiliśmy babcie i dziadziów do wspólnej zabawy tanecznej ( trochę ciasno, ale dalej możemy bawić się w domu ). Sto lat odśpiewane z całych serc, chociaż małych, ale kryjących wielką miłość, zakończyło nasze występy. Teraz przyszła pora na słodki poczęstunek ( dzieci zadbały, aby każda babcia i dziadzio znaleźli miejsce przy stole ). Była jeszcze jedna niespodzianka, prezenty przygotowane przy współudziale dzieci- „drzewka szczęścia' na szczęście. W miłej atmosferze czas szybko mija. Cieszymy się, że mogliśmy gościć babcie i dziadków w naszych przedszkolnych progach. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie za rok. Wszyscy potwierdzili swoją obecność. Trzymamy za słowo !
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem