Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2010/2011

Spotkanie z pensjonariuszami "Domu nad stawami"

03.02.2011r.-witamy pensjonariuszy „Domu nad Stawami” W czwartek 3-go lutego grupa 5- i 6- latków miała przyjemność gościć w naszym przedszkolu pensjonariuszy „Domu nad Stawami”. Nasze dzieci postanowiły w części artystycznej przypomnieć o obchodzonym nie tak dawno święcie wszystkich babć i dziadków. Pojawiły się więc wesołe piosenki, opowiadające o latach młodości naszych babć i dziadów, i skoczne tańce. Dzieci z wielkim zaangażowaniem występowały przed znamienitą publicznością ( choć przybyłą w tak nielicznym gronie z powodów technicznych ). Nasze 5-latki swoim występem z Jasełkami przypomniały jeszcze na chwilę okres świąt Bożego Narodzenia. Myślimy, że się podobało, na twarzach naszych gości widać było uśmiech ( a po każdym występie nagradzali dzieci brawami ). Na zakończenie swoich występów nasi mali artyści wręczyli przybyłym gościom pamiątkowe laurki. Przy słodkim poczęstunku miło płynął czas. Mamy nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie. Dzieci przy pożegnaniu zapraszały do odwiedzania naszego przedszkola.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem