Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2010/2011

Brawo! Laureaci z naszego przedszkola.

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Nadleśnictwo Siedlce. Prace naze przedstawiały zwierzęta, które mieszkają w lesie. Prace podzielono na dwie kategorie: 3-4 latki i 5-6 latki. I WIELKA NIESPODZIANKA BRAWO! BRAWO ! I miejsce zajęła dziewczynka z 3-latków Madzia Stępniak, która wygrała ze swoim jeżem. Wyróżnienia w drugiej kategorii zajęły dwie dziewczynki z 6-latków: Zosia Jasińska i Agnieszka Kurkus. WIELKIE BRAWA DLA NASZYCH UZDOLNIONYCH PLASTYCZEK. Trzymamy kciuki za dalszą karierę artystyczną.
Pozostałe informacje
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem