Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Miejskie Przedszkole

Nr 25 w Siedlcach

ul. Okrzei 22
08-110 Siedlce

Zapytaj nas
więcej / dodaj wpis

Rok 2014/2015

Konkurs MOK „Palma wielkanocna” - sukcesy naszych przedszkolaków

. Przy tworzeniu prac jest dużo radości, ale kiedy nasze prace zostają dostrzeżone i docenione przez jury, radość jest jeszcze większa. Tak było i tym razem. W konkursie „Palma wielkanocna”, którego organizatorem jest MOK w kategorii: przedszkola - I miejsce zajęła Konstancja Wojtkowska z grupy 5 – laków a wyróżnienie otrzymała palma z grupy 6 – latków, którą współtworzyli: Magda Paczuska i Szymon Sobolewski. 24 marca w sali „Podlasie” odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród, które zachęcają do dalszej aktywności twórczej dzieci. Były pamiątkowe zdjęcia i oczywiści otwarcie wystawy pokonkursowej. Wszyscy szukali swojej palmy, ale potem z przyjemnością i zaciekawieniem oglądaliśmy prace innych uczestników. Wszystkie były przepiękne i warto je zobaczyć. Naszym przedszkolakom należą się wielkie brawa i gratulacje
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem