Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2014/2015

Konkurs plastyczny "Siedlce miasto przyjazne…" zorganizowany przez nasze przedszkole.

Wszyscy kochamy nasze miasto i czujemy się w nim dobrze. Podczas wycieczek i spacerów zwiedzamy różne miejsca i zaglądamy w ciekawe zakątki Siedlec. Uwielbiamy też tworzyć prace, w których ukazujemy piękno naszego miasta. Weronika Lewtak z grupy 3- latków namalowała Pomnik Wolności, który oglądamy codziennie w drodze do przedszkola. Kuba Ługowski z grupy 4-latków"Domisie" przypomniał wszystkim jak wygląda piękny herb Siedlec, malując go pastelami. Gabrysia Kozioł z grupy 4-latków "Biedronki" zrobiła pracę, która pokazuje nam jak należy dbać o najbliższe środowisko. Oliwia Anusiewicz z grupy 5- latków wykonała pracę cztery pory roku w Siedlcach. Każda pora roku to był inny zakątek naszego miasta. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały swoje prace ( widać było wielki wkład pracy małych serduszek).Prace powędrowały do komisji konkursowej. Teraz będziemy je podziwiać i czekać na wyniki. Opracowała: Agnieszka Rucińska i Anna Baltaziuk
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem