Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2014/2015

Warsztaty teatralne

13 kwietnia odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty teatralne. Brały w nich udział dzieci z trzech grup: "Domisie", "Biedronki" i "Muchomorki. Warsztaty były prowadzone przez panią Ule, która w przedstawieniu "O piracie Buciorze, który zgubił skarb a zyskał przyjaciela" grała rolę Papugi. Pani prowadząca warsztaty przybyła do naszego przedszkola w swoim stroju teatralnym. Papużka (Pani Ula) udzieliła dzieciom wielu cennych rad, które pomogą małym aktorom właściwie odgrywać role teatralne, bajkowe. Dzieci uczyły się gry aktorskiej, tego jak modulować głos, naśladować ruchy, gesty, jak ustawiać się na scenie. Przedszkolaki wcielały się w różne role m.in. Pana Hilarego, zajączka, małpki. Dzieci podczas spotkania bawiły się wspaniale, było dużo radości i śmiechu.
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem