Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2014/2015

Spotkanie z panią z Centrum Informacji Turystycznej w Siedlcach

23 kwietania 2015 r. gościliśmy w naszym przedszkolu panią Olę, która jest pracownikiem Centrum Informacji Turystycznej w Siedlcach. Dzięki prezentacji oraz ciekawej opowieści dużo dowiedzieliśmy się o historii naszego miasta. Poznaliśmy też nazwy naszych najważniejszych zabytków oraz związane z nimi wydarzenia. Teraz pozostało nam namówić rodziców na spacer po mieście i podzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Opracowała: Maria Cisłak
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem