Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2015/2016

Nasze przedszkolaki wśród laureatów konkursu "Kolorowy świat emocji"

Nasze przedszkolaki wśród laureatów konkursu "Kolorowy świat emocji" Grupa dzieci z naszego przedszkola wzięła udział w konkursie plastycznym "Kolorowy świat emocji", który organizowało Miejskie Przedszkole Nr 27 w Siedlcach. Konkurs został rozstrzygnięty 5 lutego. Szanowna Komisja wyłoniła zwycięzców i wyróżnionych autorów najciekawszych prac. W kategorii 4-latki II miejsce za swoją pracę otrzymała Klara Malczuk z grupy Muchomorki. W kategorii 5-latki II miejsce zdobył Ksawery Parafiński z grupy Domisie. W tej samej kategorii praca Niny Orzeszek z Biedronek została wyróżniona. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy dzieciom!!!
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem