Miejskie Przedszkole Nr 25 w Siedlcach

Logo BIP

Rok 2015/2016

I miejsce naszych przedszkolaków w przeglądzie zespołów tanecznych

I miejsce naszych przedszkolaków w przeglądzie zespołów tanecznych 29 kwietnia w Zespole Szkół Niepublicznych w Borkach Wyrkach odbył się XVII Regionalny Amatorski Przegląd Zespołów Tanecznych. Organizatorem przeglądu było Regionalne Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Kornel”. Na przeglądzie nie mogło zabraknąć dzieci z naszego przedszkola. Nasz zespół taneczny składający się z 16 osób stawił się w następującym składzie: Domisie – Ania Andrzejewska, Ola Korzeniowska, Kaja Duszyńska, Jula Cymerman, Wiktor Supeł, Ernest Dziekanowski, Adaś Szabelski, Kostek Zięcina. Biedronki – Łucja Wasilewska, Ania Świniarska, Jula Myszka, Nina Orzeszek, Krzyś Sisik, Igor Lemieszek, Karol Zgrzebnicki, Dominik Mamczur. Konkurs został podzielony na kilka kategorii tanecznych: taniec ludowy, tańce innych narodów, hip hop, show dance. Nasze przedszkolaki tańczyły HIP HOPA i zajęły pierwsze miejsce w tej kategorii. Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa, doceniamy wysiłek dzieci i wielkie staranie, aby dobrze wypaść podczas występu. Przedszkole otrzymało Puchar i dyplom na ręce dzieci oraz gratulacje. Jesteśmy dumni z naszych 5-latków!!!!!!! Oprac. Renata Romaniuk
    Pozostałe informacje
    Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
    Rozumiem